תגיש לי Options

של אנשים בישראל שיוצא לי לראות והם לאו דווקא קשורים אליי, ובוודאות בעלי רקע שונה משלי במקומות (ומדינות) שונות שיצא לי לבקר (אנשים ברחוב, באוטובוס, בתור למשהו), מקריאה על מכשירים ופיתוחים חדשים כמו גם כל מה שמתפרסם על סכומים שמתגלגלים בשוק האפליקציות והמשחקים.

ובשם כול הנשארים אני מבטיח לך שאנחנו נסתדר ולא אנחנו לבד אלא אתם.

הם כמובן חייבים לעדכן; אבל עד היום (שוב, מניסיוני רק בסלקום) עוד לא קרה ששינו לי תנאים ולא הייתה הודעה בחשבונית לפני כן.

עכשיו הלקוח הוא זה שצריך להוכיח שהוא לא הסכים שיעלו לו את המחיר מתי שמתחשק.

ואני לא מדברת על הנהגים המדברים והמסמסים תוך כדי נהיגה.

אושר בטרומית: פטור ממס לרה"מ על הבית הפרטי, מעון רה"מ ורכב השרד

לפני שמפעילים את הביטוח:איזה פטנט יעזור לכם לתקן לכם את הדלת?

"כך ממלאים לב באהבה": ח"כ איתן כבל ביקר את אריה יונגר והתרגש

למידת עמיתים – פיתוח מנהלים

לא ברחתי, עזבתי. אף אחד לא הכריח אותי לעזוב. ולא כי הרגשתי בבונקר אלא כי הרגשתי כנשדד בסמטה חשוכה על ידי אנשים עם אידאולוגיה זרה לי לחלוטין.

Make sure you sign in to accessibility undertaking data files Please select a membership want to obtain task data files Be sure to modify your account sort to entry venture files This תגיש לי is A personal challenge. You don't have access to this project.

במקביל לשיחות עם ההתאחדות: רוטנשטיינר במו"מ עם לבסקי סופיה

לא יודע למה החלטת שאני מכיר אותו. ולא רואה סיבה לאמריקאים לסכן את המארינס שלהם למענך, כך שכנראה שכעולמך יחרב המקסימום שתקבל זה שיתנו לאל על לנחות בניו יורק.

שהם הולכים בעמודים או אנשים אחרים, בזמן שהם הולכים ברחוב. אגב, לא רחוק היום שגוגל גלאס (משקפי גוגל) ישווקו בצורה מסחרית, ובמקום לראות אנשים הולכים בעודם מחזיקים בטלפון, תראי אנשים מתהלכים עם משקפיים מצחיקות, תוך כדי שהם רואים סרטון במשקפיים או קוראים את המיילים האחרונים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *